Overnatting

Kontaktperson for overnatting: Rolf Hompland,

Mail: rolf.hompland@sirakvina.no,    Tlf: 970 88 345

Bobil/Campingvogn på arenaen fullt, men ledig på området med Sirdal kulturhus.  Bestilling på mail. Døgnpris 250,-

Servering

Kafeteria i serveringstelt på arenaen alle dager.

Skiskytter- og fotballkokk «tante Torbjørg» serverer middag på Sirdal Kulturhus, torsdag/fredag kl. 15 – 18 og lørdag kl. 15 – 17.

Pris kr. 225 inkl. dessert og kaffi pr.dag. Forhåndsbestilling innan torsdag 14. september. Restplassar blir selde på rennkontoret.

.

22.09.2017: Fortsatt ledige  plassar i ulike prisklasser og standard.

Kontaktperson Overnattingssted Info Hjemmeside/mailadresse
Rolf Hompland Sira-Kvina messa

Monan elevheim

Øyghedlar

Hus Tonstad

Klubbhuset

Reservert arr

Reservert

Reservert

Fullt

Fullt

 
 
Ingve Nord-Varhaug Tonstadli feriesenter 130 senger. Rom og hytter. 5 km til arena.

Ledige rom

www.tonstadli.no
post@tonstadli.no
Kvinatun Leirsted 16  rom med bad. 66 plasser Gode fellesrom Servering. 36 km til arena.

Ledig

Sorlandet@imf.no

38258380

http://imf-sor.no/kvinatun/utleie/

 

 Ruth Lindberg Sirdal Høyfjellshotell 150 plasser. Basseng, tørkerom.  46 km til arena . Noe ledig NM tilbud kontakt
Tlf 38377400.Ruth@hotelsirdal.no
 Mette Sirnes  Skogestad  Hus 10 senger. Med alt.

15 km til arena  Fullt

 Skogestad.com
 Karin Tove Lindeland Lindeland 2-3 hus Lindeland. 15 km til arena. Karintove@powermail.no
 Fullt
 Jan Egil Øksendal  Haughom Hus Haughom 3 rom 6 pl. Dusj 12 km til arena. Joe@online.no
 Siri Fidjeland  Fidjeland hyttutleie  15 senger fordelt på 3 hytter. Kjøkken og bad. Smørebod. 45 km til arena.  Ledig  41 20 33 27
www.fidjeland.net
Tor Arne Liland  Stor hytte i Lilandsdalen  8 soverom med 13 sengeplasser, 2 bad, 3 toalett, stue, vask, tørk og TV. 15 km til arena.  Opptatt Mob. nr. 97678367
BMLiland@online.no
Tor Arne Liland  Hus Liland 4 soverom m 7 sengeplasser, bad, toalett, vask, tørk. 15 km. til arena.  Opptatt  Mob. nr. 97678367
Rune Drange Olsnes Hytte Josdal 4 soverom + 1 sov i anneks. 11 senger. Høg standard. 6 km til arena.

Fullt

email Rune.Drange.Olsnes@scanox.no
 Moi hotell E-post : post@moi-hotell.no  Hotell, servering  40 km til arena.

Ledig

 Telefon : 51409900 Adresse
Lundveien 2740 – 4460 Moi 
Svein Petter Ousdal

 

 

Sigurd Selmer Ribe

 Hus Espetveit (Feed)  Eldre hus. 10 sengeplasser.

Nabo til NM løypene !

Tlf 41314313

 

Garasje  med sanitær og kjøkken Flatseng. Nytt. God standard.  4 km til arena.

Fullt

sigribe@online.no  990 16 644
Rolf Hompland Øksendal skule Flatseng. Rimeleg alt. for gruppe på 10-15+ Kjøkken,gymsal. 15 km til arena. Opptatt rolf.hompland@sirakvina.no
 
 Günther Hoffmann  Lunde outdoor-college  Elevhyblar. Mange rom og fellesrom. Gymsal. 20 km til arena

Opptatt

 Günther Hoffmann
g.hoffmann@outdoor-college.de
Brynhild B. Nevland Hytte Bjørnestad 10 senger. Dusj, strøm. God standard 8 km til arena. Brynhild B. Nevland: 95042909
Peder Bjørnestad Hus Bjørnestad 5 soverom. Dusj, strøm, TV. 7 km til arena. Peder Bjørnestad: 98426484
Sirdal booking Leiligheter

 

Hytter

15 leiligheter for 4/5 pers.   38 km til arena   Fullt

Ledig stor hytte 44 km til arena

post@sirdalbooking.no
Sirdalsferie AS  Overnatting  Infosider  www.sirdal.no
 Sageneset  Feriesenter  Hytter 38 km til arena  www.sageneset.no
Ingelinn Aadneram Byrkjedalstunet 25 rom 50 senger. 73 km til arena Telefon 51 61 29 00 Epost: post@byrkjedalstunet.no
Hjemmeside: www.byrkjedalstunet.no
Roald  Eriksen  Hytte Feed Høg standard. 4 soverom 10 plasser +hems Kort avstand til arena. 1,5 km.

Fullt

 Tlf. 91659663

re@njd.no

Kjartan Reime Hytte Feed Høg standard, 13 senger +hems. Kort avstand til arena, 1 km.

Ledig

kjartan@ave.no
Steis Hyblar 19 enkle hyblar. Kort avstand til arena, 4 km Tlf. 38370505
steis@online.no

NM rulleskiskyting 2017